Dzień Chłopaka w ZST na sportowo

Na sportowo przebiegał 30 września Dzień Chłopaka w naszej szkole. Do turnieju piłki nożnej halowej zgłosiło się 8 klas, które zostały podzielone na 2 grupy. Mecze trwały po 10 minut. Po rozegraniu wszystkich meczów w grupach rozegrano mecze finałowe.

Mecz o 7-8 miejsce: I TI p.Gim 6:1 IBSZ

Mecz o 5-6 miejsce: III TI    1:1  III TE w rzutach karnych 2-3

Mecz o 3-4 miejsce: II TI     4:0  I TI p.Podst

Mecz o 1-2 miejsce: III LO   0:1  IV TI

Turniej wygrała IV klasa Technikum Informatycznego w składzie: Mikołaj Broniecki, Miłosz Wąs, Kacper  Niedbalski, Marcin Stypczyński, Oliwier Joda, Oskar Joda, Adrian Dziejak

Na zakończenie turniej podsumowała pani dyrektor Katarzyna Kluczyńska, która pogratulowała wszystkim uczestnikom sportowej postawy i dobrego poziomu gry. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Jacek KulińskiPiotr Dutkiewicz

Tekst i zdjęcia : Piotr Dutkiewicz