II miejsce ZST w turnieju mikołajkowym w piłce halowej o puchar dyr. ZS im. S.Staszica w Nakle Nad Notecią.

W dniu 4 grudnia 2019r. reprezentacja chłopców ZST w Kcyni brała udział w turnieju mikołajkowym w piłce halowej o puchar dyr. ZS im. S. Staszica w Nakle Nad Notecią. Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów reprezentujących szkoły ponad podstawowe z powiatu nakielskiego. Nasze szkolne zespoły trafiły do grupy A i B

Oto wyniki:

LO Kcynia Grupa A

 LO Nakło 1-0 LO Kcynia

ZSP Samostrzel 0-0 LO Kcynia

ZS Staszic 0-1 LO Kcynia

W meczu o V miejsce

LO Kcynia 0-2 ZS Szubin

ZST W Kcyni   Grupa B

ZSŻS Nakło 0-0 ZST Kcynia

ZS Lubaszcz 0-7 ZST Kcynia

ZS Szubin 0-1 ZST Kcynia

W meczu o I miejsce

ZS Staszic 1-0 ZST Kcynia

Nasze zespoły reprezentowali:

Kacper Jucha, Dawid Laskowski, Oskar Joda, Oliwier Joda, Miłosz Wąs, Adrian Dziejak, Mikołaj Broniecki, Marcin Stypczyński, Kacper Niedbalski, Marcin Bartoszek, Jakub Rybak, Radosław Kosmatka, Maciej Starzomski.

Opiekunowie: Piotr Dutkiewicz, Jacek Kuliński.

Tytuł Najlepszego Zawodnika otrzymał Rafał Malikowski z ZS Staszic ,

Oraz Najlepszego Bramkarza Oskar Joda z ZST Kcynia.