Udział piłkarzy ręcznych z ZST Kcynia w półfinale o mistrzostwo województwa

W dniu 02 grudnia 2019r braliśmy udział w turnieju półfinałowym w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady szkolnego związku sportowego w Bydgoszczy. W wyniku losowania w pierwszym meczu graliśmy z Zespołem Szkół ze Strzelna. Po emocjonującym meczu w normalnym czasie był remis 18-18. Następnie zespoły wykonywały serie rzutów karnych, które wygrał zespół ze Strzelna. W kolejnym meczu graliśmy z Zespołem Szkół Licealnych i Leśnych w Tucholi, po dobrym spotkaniu ulegliśmy 13-21.

Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Joda, Oliwier Joda, Kacper Niedbalski, Marcin Stypczyński (kapitan), Filip Korbal, Patryk Czarnecki, Daniel Sulkowski, Miłosz Wąs, Dominik Korbal, Miłosz Woźniak, Mateusz Kemnitz, Rafał Krzyżanowski, Jakub WadzińskiNorbert Guzek. Nauczycielem zespołu jest mgr Piotr Dutkiewicz.

Jest to najlepszy wynik naszej szkoły w historii w grach zespołowych gminy Kcynia w ramach Licealiady. Dziękuję naszej młodzieży za sportowe emocje .