W Zespole Szkół Technicznych w Kcyni rozwijamy  kompetencje kluczowe!

Jak corocznie, w dniu 4 grudnia br. we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu – Wydział w Bydgoszczy  młodzież Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni była uczestnikiem warsztatów  edukacyjnych  „Kierunkowskaz” rozwijających kompetencje kluczowe. Uczniowie skorzystali z dwóch warsztatów, pierwszy pt.” Kreatywność – jak wzmocnić swój potencjał?, drugi – „Wystąpienia publiczne – jak nie dać się tremie?”.

Warsztaty m.in. miały na celu poznania skutecznego działania w życiu i w przyszłej pracy zawodowej, czyli jak być innowacyjnym, przedsiębiorczym,  jak  nauczyć się twórczo myśleć na co dzień. Uczniowie z pewnością poznali także  tajniki jak skutecznie oddziaływać  na innych poprzez skuteczna prezentację i wystąpienia publiczne.