Awans piłkarzy ręcznych z Zespołu Szkół Technicznych z Kcyni do półfinału wojewódzkiego!

W dniu 27 listopada 2019r. w Tucholi odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady Szkolnego Związku Sportowego. Do turnieju zgłosiły się mistrzowie powiatów: żnińskiego, bydgoskiego,  tucholskiego, świeckiego i nakielskiego. Mecze rozegrano w systemie każdy z każdym, w czasie gry 2 razy 10 minut. Powiat nakielski reprezentował Zespół Szkół Technicznych w Kcyni. Oto wyniki:

  • Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy – Zespół Szkół Technicznych w Kcyni  11-14  
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu – Zespół Szkół Technicznych w Kcyni 9-17
  • Zespół Szkół Rolniczych w Gąsawie – Zespół Szkół Technicznych w Kcyni 8-12
  • Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi – Zespół Szkół Technicznych w Kcyni 8-14

Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Joda, Oliwier Joda, Miłosz Wąs, Filip Korbal, Dominik Korbal, Marcin Stypczyński ( kapitan), Kacper Niedbalski, Patryk Czarnecki, Daniel Sulkowski, Mateusz Kemnitz, Miłosz Woźniak, Rafał Krzyżanowski, nauczyciel wychowania fizycznego – Piotr Dutkiewicz. Mecze sędziowali: Marek TydaMariusz Miętki z Kęsowa

W poniedziałek 02 grudnia 2019r. odbędą się w Bydgoszczy mecze półfinałowe. Trzymamy kciuki!

Tekst i zdjęcia: Piotr Dutkiewicz