Przyszła chwila i czas zatrzymała, by ludzka istota wreszcie pomyślała

Światowy Dzień Ziemi,czyli święto naszej planety już wkrótce …To ważna data, która skupia się na działaniach proekologicznych, edukacji i uświadamianiu, jak wielkie znaczenie dla świata,jego kondycję i przyszłość ma to, co robimy! W tym roku postawiliśmy na przeszłość i terazniejszosc-czyli Czarnobyl i MPWIK.

Dzień rozpoczyna klasa 1LO od wykładu Pana Karola Kopczynskiego na temat jego wizyty w Czarnobylu.To historia zapomniana lub nieznana młodym ludziom,znana naszym rodzicom,czy też nauczycielom…postanowiliśmy dziś przypomnieć. 🙂🙂🙂Jutro z kolei w ramach teraźniejszych zagadnień proekologicznych z grupą 4eip oraz 3 BS odwiedzę  MPWIK we Wągrowcu,relacja wkrótce! 

Dziękujemy Panu Karolowi- to była żywa i poparta dowodami opowieść!