Nietypowy Dzień Edukacji Narodowej

14 października młodzież uczestnicząca w zajęciach LIGI STRZELECKIEJ ZST w Kcyni wraz z opiekunem panem Tomaszem Sutym zorganizowała dla pracowników szkoły turniej strzelecki z okazji DEN.

Jak zwykle pedagodzy i pracownicy niepedagogiczni nie zawiedli. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły trzy Panie. Najlepszym wynikiem poszczycić się może Pani pedagog Monika Dąbrowska, która uzyskała 42 punkty. Dwupunktowa różnica zadecydowała o drugiej lokacie, którą wywalczyła Pani Agnieszka Siwiak, a brązowy medal powędrował do Pani Katarzyny Łyszczarz. Dziękujemy serdecznie pozostałym nauczycielom i pracownikom szkoły za uczestnictwo i rywalizację fair play.

Niestety pandemiczne zawirowania odsunęły w czasie uhonorowanie naszych zwycięzców medalami wręczanymi przez uczniów: Weronikę Panasik – sędziego zawodów i Kacpra Bońka, który wcielił się w rolę instruktora.

Dziękujemy również za pomoc w organizacji zawodów Kacprowi Bączkowskiemu, Patrycji Siwiak oraz fotografkom Aleksandrze Suszko i Nicoli Kuczyńskiej.

Tomasz Suty