Przed wakacyjne turnieje sportowe

Dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły cieszyły się dwa turnieje sportowe. Dla zainteresowanych grą w siatkówkę dnia 23 czerwca odbył turniej z udziałem uczniów  trzech klas technikum. Graliśmy do dwóch wygranych setów. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i walczono o każdą piłkę. Oto kolejność:

1. miejsce II TI/TE po Gimnazjum 4pkt 4-2 sety

2.miejsce III TI                                2pkt 3-2 sety

3.miejsce II TI/TE po Podst.          0pkt 1-4 sety

Zwycięski zespół reprezentowali: Mateusz Rzepecki, Konrad Mazur, Maciej Wojtych, Filip Majchrzak, Patryk Czarnecki,, Jakub Tobys, Kacper Babiarz. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Jacek Kuliński i Piotr Dutkiewicz

Następnego dnia rozegrano indywidualny turniej tenisa stołowego, do którego zgłosiły się dwie dziewczynki i 7 chłopaków. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Wszystkie mecze wygrał Mateusz Kemnitz(III TI), drugie miejsce zajęła Kinga Bartoszek( IBSZ),a trzecie miejsce przypadło Filipowi Korbal ( I BSZ) pozostałe miejsca zajęli: Konrad Jucha,Patryk Czarnecki, Lena Wadzińska, Konrad Mazur, Kacper Kasperek, Nikodem Solecki. Sekretarzem zawodów była absolwentka technikum: Daria Pawlak

Na zakończenie turnieju przypomniano o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wakacji letnich i szczęśliwego powrotu do szkoły. 

Tekst i zdjęcia: Piotr Dutkiewicz