Liga Strzelecka ZST ruszyła na nowo!

18 czerwca w piątek o godzinie 17:00 zainteresowana treningiem strzeleckim młodzież nie tylko z naszej szkoły zebrała się w strzelnicy sportowej ZST w Kcyni. Dzięki uprzejmości Pani Ewy Karczewskiej oraz opiece nauczyciela ZST Pana Tomasza Sutego uczniowie mieli przyjemność postrzelać z karabinka pneumatycznego.

Ponad dwugodzinny trening zaowocował setkami wystrzelonych pocisków, dziesiątkami podziurawionych tarcz i zadowolonymi z coraz lepszych wyników twarzami uczestników. 

Serdecznie zapraszamy kolejnych pasjonatów strzelectwa oraz wszystkich, którzy w tej dyscyplinie chcieliby się sprawdzić i rozwijać. Kolejne spotkanie odbędzie się 25 czerwca o godzinie 16:00, a w wakacje zapraszamy w każdy czwartek od godziny 16:00.

Autorki: Weronika Panasik i Żaneta Rybczyńska