Dzień Sportu w ZST Kcynia

Dnia 01.czerwca 2021r odbył się międzyklasowy turniej piłki halowej. Do rywalizacji przystąpiło 5 klas, graliśmy w systemie każdy z każdym raz 15 minut. Oto wyniki końcowe:

I miejsce: II EIP pkt. 12  bramki 16-2

II miejsce: III TI         pkt.9 bramki 19-6

III miejsce: II EIG  pkt.3  bramki 10-13

IV miejsce: I TI        pkt.3  bramki  6-15

V miejsce : II a BSZ pkt.3 bramki. 11-26

Turniej rozegrany został w ramach Dnia Sportu i cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży. Pani dyrektor Katarzyna  Kluczyńska pogratulowała uczestnikom zawodów sportowych i wręczyła okolicznościowe dyplomy oraz słodycze. Zawody przygotowali i sędziowali  nauczyciele wychowania fizycznego: Jacek KulińskiPiotr Dutkiewicz, szczególne podziękowania dla sekretarza zawodów – Joanny Robaszkiewicz z III TI.

Tekst: Piotr Dutkiewicz

Zdjęcia: Joanna Robaszkiewicz