Julia Rybak i Mateusz Kemnitz najlepszymi sportowcami w naszej szkole

Przez tydzień można było głosować na najlepszych sportowców. Rywalizacja była bardzo wyrównana, każdy z głosujących  miał swojego faworyta. W kategorii dziewcząt zwyciężyła:

– Julia Rybak III LO która otrzymała 42 głosy

W kategorii chłopców:

– Mateusz Kemnitz III TI który otrzymał 39 głosów

Julia Rybak jest wzorową uczennicą i naszym kapitanem w szkolnym zespole piłki ręcznej, ponadto jest zawodniczką uczniowskiego klubu sportowego „ORLIK’’ w Kcyni. Mateusz Kemnitz jest bardzo dobrym sportowcem i koleżeńskim w swoim zachowaniu, reprezentuje naszą szkołę w zawodach sportowych w grach zespołowych a indywidualnie został mistrzem w turnieju tenisa stołowego o puchar Burmistrza Kcyni i będzie naszą szkołę reprezentował w zawodach powiatowych. Dziękuję wszystkim 85 głosującym uczniom naszej szkoły. 

Julia i Mateusz – gratulujemy i życzymy powodzenia 🙂