Przedświąteczny Turniej Tenisa Stołowego o puchary Burmistrza Kcyni

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczno-noworoczną w sali sportowej ZST w Kcyni odbył się indywidualny turniej tenisa stołowego chłopców. Ze względu na panującą sytuację związaną z obostrzeniami pandemii COVID-19 został przeprowadzony w pełnym reżimie sanitarnym.

Do zawodów zgłosiło się 10 uczniów naszej szkoły, po losowaniu przystąpiono do rozgrywek w systemie ,,rosyjskim” do dwóch przegranych. Po przeprowadzeniu turnieju, zwyciężył uczeń III kl.TI Mateusz Kemnitz, drugie miejsce zajął Rafał Krzyżanowski kl.IV TE, a trzecie miejsce zajął uczeń IV kl.TI Dawid Laskowski. Wszyscy trzej otrzymali puchary, a Mateusz Kemnitz dodatkowo otrzymał opiekacz 3-funkcyjny,który ufundował Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Całość turnieju podsumowała i nagrody wręczała pani dyrektor ZST w Kcyni Katarzyna Kluczyńska. Trzej najlepsi zawodnicy dodatkowo będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych w 2021r.Organizatorem i pomysłodawcą turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Dutkiewicz. Przy okazji pani dyrektor złożyła wszystkim uczestnikom zawodów życzenia świąteczno-noworoczne.

Tekst i zdjęcia: Piotr Dutkiewicz