Kcyński Ekonomik czwarty w województwie

W związku z panującą pandemią koronawirusa, w tym roku II etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się w wersji  on-line 19 czerwca br. Do rywalizacji stanęło 288 drużyn z całej Polski, w tym uczennice klasy 3 TE Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni: Natalia Kręcisz, Angelika Michalak oraz Zuzanna Wiejaczka. Zadanie polegało na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Maksymalny czas na 25 pytań to 30 minut. Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą, umiejętnością współpracy oraz znajomością aplikacji komputerowych.  Wszystko to przełożyło się na wspaniały wynik, który uplasował Zespół Szkół Technicznych w Kcyni na czwartej pozycji.

Gratulujemy i dziękujemy za udział. Podkreślamy, że uczennice podjęły wyzwanie i poświeciły czas na naukę do Olimpiady mimo, że są w trakcie przygotowań do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Trzymamy kciuki za Was oraz pozostałych uczniów, dla których najbliższy tydzień jest ważnym etapem w życiu. Dzięki pomyślnie zdanym egzaminom, uczniowie technikum uzyskują tytuł technika. 

 Alina Kowalska