Dzień kobiet

W poniedziałek, 9 marca, z inicjatywy SU obchodziliśmy szkolny Dzień Kobiet. Rozpoczęliśmy niesamowitym pokazem mody! Kto nie widział niech żałuje! Przeszliśmy następnie do konkurencji. Test wiedzy rozpoczął naszą rywalizację. Pytania dla niektórych okazały się zaskakujące, inni poradzili sobie świetnie. Chłopcy ubijali jajka, dziewczęta zaś dostały za zadanie ogolenie balona. Emocji było co nie miara! Nasze koleżanki zmierzyły się również z wbijaniem gwoździa w deskę. Brzmi nie pozornie, prawda? Niech was to nie zmyli! Było tak gorąco, że aż iskry szły! Następnie sala gimnastyczna zamieniła się w olbrzymi salon fryzjerski, a oceny wykonanych warkoczy dokonały pani Katarzyna Kluczyńska i pani Joanna Krzoska. Całą uroczystość uświetniły występy wokalne Jagody Kątnik i Agaty Szarwark. Były konkurencje, musi być więc wygrany. 
Oto klasyfikacja końcowa:
1. 3 LO
2. 3 TE
3. 1 BS. Podst. 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę!
Autor Julia Rybak