Informacja dotycząca zajęć w najbliższych dniach

Szkoły, żłobki i przedszkola zostaną zamknięte na dwa tygodnie, od poniedziałku – 16.03.2020r do 25.03.2020 r. Rządzący zalecają jednak, by dzieci już w czwartek zostały w domu. – Przyrost chorych na koronawirusa jest bardzo gwałtowny, konieczna jest izolacja – mówił premier. Minister zdrowia Łukasz Szumowski – Apelował do tych, którzy nie będą uczęszczać do szkół czy uczelni. – To nie są ferie. To czas kwarantanny, czas, który powinniśmy spędzić w domu – mówił. Następnie Dariusz Piontkowski, minister edukacji narodowej, powiedział, że od czwartku zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Dodał, że jeśli rodzice nie mają, co zrobić z dziećmi, mogą zostawić je w placówkach. Nie będą jednak prowadzone zajęcia. – Decyzja nie wpływa na terminarz roku szkolnego – zaznaczył.

W dniach 12-13.03.2020r. w naszej szkole będą prowadzone zajęcia opiekuńcze Zajęcia kończyć się będą o godzinie 12:30.

Wszelkich pytań udziela  dyrektor szkoły  lub sekretarz szkoły pod nr 52 589 37 37

Tel. kom 530-774 – 840

PROSZĘ WSZYSTKICH RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW O CODZIENNE ODWIEDZANIE NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ I ŚLEDZENIE BIEŻĄCYCH INFORMACJI NT.MIĘDZY INNYMI ZDALNEJ EDUKACJI.

Informacje zarówno dla rodziców jak i uczniów będą również przekazywane za pomocą dziennika elektronicznego.

 

Dyrektor szkoły

Katarzyna Kluczyńska