Liga strzelecka w ZST

28 lutego o godzinie 16.00 zainteresowana treningiem strzeleckim młodzież zebrała się w strzelnicy sportowej zlokalizowanej w naszej szkole. Dzięki uprzejmości Pani Ewy Karczewskiej, wsparciu Pana Ryszarda Hanioszyna i Pana Staniaława Kanta  oraz opiece nauczyciela ZST Pana Tomasza Sutego uczniowie przeszli podstawowe szkolenie strzeleckie, poznając podstawy tajników posługiwania się karabinkiem pneumatycznym, postaw strzeleckich czy celowania.

Ponad dwugodzinny trening zaowocował setkami wystrzelonych pocisków śrutowych, dziesiątkami podziurawionych tarcz i zadowolonymi z coraz lepszych wyników twarzami uczestników.  

Serdecznie zapraszamy kolejnych pasjonatów strzelectwa oraz wszystkich, którzy w tej dyscyplinie chcieliby się sprawdzić i rozwijać.

Autor: Tomasz Suty