Kolejny sukces!

Sukces uczniów ZST Kcynia. W dniu 09 lutego 2024r rozegrano finały Licealiady w piłce siatkowej chłopców.Grano system mecze półfinałowe i finał. W pierwszym mecz ZST Kcynia przegrał 0-2 z Zespołem Szkół im.S.Staszica, w drugim półfinale Zespół Szkół im S.Chroboczka wygrał 2-0 z Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle. Oto ostateczna kolejność rozgrywek: 1. Zespół Szkół im.S.Staszica w Nakle 2. Zespół Szkół im.S. Chroboczka w Szubinie 3. Zespół Szkół Technicznych w Kcyni 4. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle ZST Kcynia reprezentowali: Hubert Krzeszewski, Sebastian Wojtych, Marek Mazurek, Adam Pawlicki, Kacper Kieca, Rafał Markiewicz, Marcin Szczepaniak, Mateusz Pacała oraz opiekun zespołu Piotr Dutkiewicz. Gratulujemy zwycięzcom którzy będą reprezentować powiat nakielski w ćwierćfinale województwa kujawsko pomorskiego.