Udział Pocztu Sztandarowego Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Libelta w Kcyni w uroczystościach 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości

W dniu 11 listopada z okazji przypadającej tego dnia 105 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Libelta, członkowie Pocztu Sztandarowego Amadeusz Hak, Michalina Turkowska oraz Zuzanna Pawlak, godnie reprezentowali Zespół Szkół Technicznych na uroczystych obchodach Rocznicy uczestnicząc w przemarszu ulicami miasta, odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego na kcyńskim Rynku, wysłuchaniu okolicznościowych przemówień Sekretarza Gminy Rafała Heftowicza oraz pełniącego funkcję burmistrza Kcyni Wojciecha Niemczyka, złożeniu kwiatów w Miejscach Pamięci Narodowej oraz we Mszy Św.  odprawionej w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św Michała Archanioła.

W uroczystościach z ramienia naszej szkoły wzięli udział Dyrektor Katarzyna Kluczyńska i nauczyciel historii Marcin Lisiecki.

 

Marcin Lisiecki