Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

Hej, dogonię lato! Za nami kolejna już uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Technicznych w Kcyni. Pani Dyrektor Katarzyna Kluczyńska podsumowała wyniki nauczania naszych uczniów, które w tym roku były bardzo obfite w wysokie noty. Gratulowano uczniom, ich rodzicom i nauczycielom kolejnego etapu, który doprowadził nas do upragnionych wakacji .Oklaskami nagrodzeni zostali uczniowie ze średnią ocen powyżej 5,0,a także powyżej 4,75.Wyłoniono także uczennice do Nagrody Burmistrza miasta Kcynia- Marcelinę Woźniak i Kingę Bartoszek. Ten wyjątkowy dzień należał również do naszych absolwentów- uczniów klasy 3 Branżowej Szkoły I Stopnia, których ciepło pożegnaliśmy w murach naszej szkoły. Podczas trwania uroczystości mogliśmy podziękować i pożegnać naszą koleżankę z pracy, nauczyciela historii – Panią Agnieszkę Siwiak, a także Panią Mariolę Kowalewską – długoletniego pracownika obsługi. Wszystko to odbyło się w sentymentalnej, radosnej atmosferze, muzycznych akcentach w wykonaniu K. Śliwińskiej i zapachu bukietów kwiatów, które tego dnia wędrowały z rąk do rąk.

Autor: K. Łyszczarz