Wystrzelali Puchar Dyrektora ZST

Jak zwykle strzelectwo w ZST cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży, aż 91 z 222 uczniów zespołu szkół wzięło udział w turnieju strzeleckim o puchar placówki. 273 podziurawione tarcze, 1183 wystrzelone śruty i zadowolone twarze uczestników turnieju to wyśmienita rozrywka, a jednocześnie nauka posługiwania się wysokiej klasy karabinkami pneumatycznymi zorganizowana i przeprowadzona przez Pana Tomasza Sutego. Jak zwykle uczestnicy popisali się wysokim poziomem wytrenowanych umiejętności. Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Fabian Czerwiński, który wszystkie oceniane strzały ulokował w samym środku tarczy. Tylko dwa punkty mniej osiągnęła trójka zawodników: Aleksandra Suszko, Patrycja Siwiak i Wojtek Pioterek i to oni walczyli w emocjonującej dogrywce o kolejne miejsca na podium. Tu jednopunktową przewagą na drugiej pozycji uplasowała się Patrycja a Ola wywalczyła ostatecznie 3 lokatę. Wzorowo zaprezentowali się również nauczyciele ZST Pani Justyna Kirpa uplasowała się na 5 pozycji, a Pan Robert Koniec na 7. W rywalizacji uczestniczyła również uczennica SP w Kcyni Maja Suty pokonując wiele starszych od siebie koleżanek i kolegów. Jak zwykle niezawodni w obsłudze tej imprezy okazali się byli wychowankowie Pana Tomasza: Julia Nowak, Żaneta Rybczyńska, Aleksandra Suszko, Kacper Boniek, Wojciech Czerwiński. Kulminacyjnym momentem imprezy było wręczenie pucharów w gabinecie Pani Dyrektor ZST Katarzyny Kluczyńskiej, która serdecznie pogratulowała najlepszym strzelcom niesamowitych wyników w tej edycji turnieju.

Korzystając z okazji przypominamy, że w każdą środę od 15.30 można szlifować strzeleckie umiejętności pod żołnierskim okiem Pana Tomasza oraz Pani Ewy Karczewskiej.

Autor: TS