Wyjazd integracyjny 1 LO

16.09.2021r. klasa pierwsza licealna wraz z wychowawczynią – panią Joanną Krzoską wybrali do Dębogóry, gdzie rodzice naszej koleżanki – Kingi Ciemnoczołowskiej – prowadzą stadninę „Pancho”.

Zjawiliśmy się tam po szkole około godziny 16.30. Zostaliśmy bardzo miło przywitani przez naszą koleżankę i jej rodziców.

Tata Kingi rozpalił ognisko, a jej mama przygotowała różne przysmaki.  Później gospodarze  zapoznali nas z dwiema rasami koni.  Mama koleżanki zademonstrowała różne sztuczki, które ich zwierzęta potrafią.

Po zjedzeniu pieczonych kiełbasek wraz z panią Krzoską rozegraliśmy mecz piłki siatkowej, a po tej konkurencji wzięliśmy udział w innych zabawach towarzyskich, m.in. Twisterze.

Resztę popołudnia spędziliśmy przy ciepłym i klimatycznym ognisku, rozmawiając i żartując. Towarzyszyła nam tak świetna atmosfera, że smutno było się żegnać się z wychowawczynią, z koleżanką oraz z jej rodzicami, ale trzeba było wracać do domów.

Tekst: Oliwia Rzepecka

Zdjęcia: Pola Koniec, Joanna Krzoska