Międzyklasowe rozgrywki w piłkę halową chłopców.

Dnia 19 grudnia na hali sportowej, odbyły się międzyklasowe mistrzostwa ZST w piłce halowej. Do rozgrywek przystąpiły 4 zespoły, które grały w systemie każdy z każdym, czas gry – 15 minut. Padło wiele bramek, grano fair play.  Oto ostateczna kolejność:

I miejsce – klasa III TI/TE (pkt: 9, bramki: 32-0)

II miejsce – klasa I TI (pkt: 6, bramki: 11-15)

III miejsce – klasa II TE (pkt: 3, bramki: 10-15)

IV miejsce – klasa II TI (pkt: 0, bramki: 2-25)

Zwycięstwo odniosła klasa III TEI, którą reprezentowali: Oskar Joda, Oliwier Joda, Marcin Stypczyński (kapitan), Miłosz Wąs, Kacper Niedbalski, Mikołaj Broniecki, Adrian Dziejak. Obsługę techniczną  zawodów prowadziły uczennice: Emila Nowakowska, Daria PawlakAda Pawlak. Mecze sędziował nauczyciel wychowania fizycznego: Piotr Dutkiewicz.             

Tekst: Piotr Dutkiewicz