Spotkanie Wigilijne

Już za kilka dni będziemy świętować Boże Narodzenie, które najczęściej kojarzy się nam z wieczorem wigilijnym, choinką i kolędami. Któż z nas nie lubi tego wszystkiego, co stanowi ich atmosferę. Tradycyjnie już uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni 20.12.2018 roku zorganizowali przedświąteczne spotkanie.  Montaż słowno-muzyczny wprowadził  wszystkich w  świąteczny nastrój. Uczniowie klasy I TI: Joanna Robaszkiewicz, Patrycja Tonn, Szymon KowalskiMateusz Kemnitz przypomnieli informacje i ciekawostki na temat tradycji bożonarodzeniowych, zaprezentowali piękne wiersze poetów polskich związane z tą tematyką. Spotkanie wigilijne uświetnił znakomity śpiew kolęd w wykonaniu: Liwii Kuliberdy, Mileny Smorgi, Klaudii WysockiejDarii Pawlak.  Następnie wszyscy włączyli się do wspólnego kolędowania. Na zakończenie pani dyrektor Aleksandra Doiczman złożyła życzenia świąteczne i noworoczne, zwracając szczególną uwagę na zachowanie bezpieczeństwa i rozsądku  w tym okresie. Później tradycyjnie uczniowie ze swoimi wychowawcami zasiedli do wigilijnych stołów.