Finał Powiatu w piłkę ręczną dla ZST w Kcyni

Dnia 15 listopada 2018r w hali sportowej ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej chłopców rocznika 1999 i młodszych. Do turnieju przystąpiły 4 szkoły ponadpodstawowe, które rozegrały zawody systemem pucharowym, w czasie gry 2x15minut.  Ostateczna kolejność jest następująca:

I – Zespół Szkół Technicznych w Kcyni: nauczyciel Piotr Dutkiewicz

II – Liceum Ogólnokształcące w Nakle nad Notecią: nauczyciel Janusz Damski

III – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im .S. Staszica: nauczyciel Ewa Welker

IV – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Szubinie: nauczyciel Dorota Adamczewska

Zespół Szkół Technicznych w Kcyni reprezentowali: Tomasz Wiejaczka, Adrian Dziejak, Oskar Joda, Oliwier Joda, Kacper Niedbalski, Miłosz Wąs, Kacper Kotowski, Rafał Krzyżaniak, Dominik Korbal, Miłosz Woźniak, Mateusz Kemnitz, Paweł Woźniak, Marcin Stypczyński(kapitan). Mecze sędziowali p. Leon Cybulski i pan Kwasigroch

Organizatorem turnieju był Bartosz Ksobiech reprezentujący Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, które ufundowało puchary dla najlepszych zespołów. Szkoła z Kcyni reprezentuje nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 29 listopada 2018r.

Tekst i zdjęcia: Piotr Dutkiewicz