Wygrany mecz w ZSO !

 Dnia 31.10.2018r. w hali sportowej przy ulicy Jurczyka w Kcyni odbył się mecz o mistrzostwo Gminy w piłce ręcznej chłopców, w którym Zespół Szkół Technicznych zmierzył się z Liceum Ogólnokształcącym w Kcyni. Mecz grany był w szybkim i emocjonującym tempie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ZST Kcynia wynikiem 20:15

Najwięcej bramek zdobył Marcin Stypczyński. Nasz zespół wystąpił w następującym składzie: Wiejaczka Tomasz, Dziejak Adrian, Niedbalski Kacper, Kotowski Kacper, Stypczyński Marcin, Joda Oskar, Joda Oliwier, Wąs Miłosz, Narożny Mateusz, Laskowski  Dawid, Kemnitz Mateusz, Krzyżaniak Rafał, Sułkowski Daniel, Korbal Dominik, Woźniak Miłosz.

Kolejnym etapem jest udział naszej szkoły w powiatowych mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych, które odbędą się 15 listopada 2018r. w Mycielewie.

Trzymajcie za nas kciuki !!