KOLEJNY RAZ PÓŁFINAŁ W TORUNIU

 

11 kwietnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni wzięli udział w szkolnym etapie konkursu pt. „450. rocznica urodziny Anny Wazówny” organizowanym przez Samorząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu. Nad przygotowaniem uczniów i etapem szkolnym czuwała mgr Agnieszka Siwiak (nauczyciel historii ZST).

Uczniowie mieli na rozwiązanie testu 45 minut. Za bezbłędne rozwiązanie testu można było uzyskać 40 punktów. Do półfinału mogło zakwalifikować się ze szkoły maksymalnie trzech uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów, ale nie mniejszą niż 60% możliwych do zdobycia punktów (czyli co najmniej 24).

Z ogromną przyjemności chcielibyśmy poinformować, że do półfinału, który odbędzie się 15 maja br. w Toruniu, zakwalifikowali się Tomasz Wiejaczka z klasy III TEI, Zuzanna Wiejaczka  i Angelika Michalak z klasy I TE.

Całej trójce serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinale.

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.