Pierwsza kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn

Dnia 4 lutego br. w Koronowie odbyła się pierwsza kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Na zawody te zaproszono nas z tzw. „Dziką Kartą”. W pierwszej kolejce brało udział 6 zespołów: Korona Koronowo, ZPR Damy Radę Inowrocław, Amatorzy Poznań, Old Boys Rolnik Gołańcz, Krajna Nakło oraz ZST Kcynia.

W zawodach tych rozegraliśmy 2 spotkania:

ZST Kcynia – Old Boys Gołańcz – 16:25

ZST Kcynia – Korona Koronowo – 21:29

Zawody były dla naszej drużyny bardzo ciekawym i pouczającym doświadczeniem. Gra z lepszymi uczy wiele.

Naszą drużynę reprezentowali: Oskar Joda(bramkarz), Marcin Stypczyński(kapitan), Hubert Napierała, Mikołaj Nowaczewski, Miłosz Wąs, Dawid Kazimierczak, Daniel Sułkowski, Tomasz Wiejaczka, Oliwier Joda, Kacper Niedbalski, Arkadiusz CzajaMateusz Narożny.

Opiekunowie: Piotr Dutkiewicz i Tomasz Narożny.

Tekst i foto: Mateusz Narożny