Szkolny kiermasz za nami

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych pod opieką pani pedagog – Wiolety Zymni w dniu 29.11.2017 zorganizowali Kiermasz Mikołajkowy.  W naszej szkole można było zakupić atrakcyjne oraz  precyzyjnie wykonane ozdoby i kartki świąteczne. Jak zawsze dochód ze sprzedaży został przeznaczony na potrzeby Szkolnego Koła Wolontariatu, które od wielu tygodni przygotowuje się do organizacji gminnej wigilii dla osób samotnych i potrzebujących z Kcyni i okolic. W przygotowania do kiermaszu zaangażowała się cała społeczność szkolna – wychowawcy i uczniowie – szczególnie klasa II Technikum Ekonomicznego, klasa I Szkoły Branżowej I stopnia, klasa I Technikum Ekonomicznego i Technikum Informatycznego.

W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – najbardziej zachwyciły kupujących niepowtarzalne rękodzieła  przygotowane  przez uczniów z klasy II Technikum Ekonomicznego wraz z wychowawcą – panią Aliną Kowalską. Uczniowie – Milena Smorga, Daria PawlakKacper Niedbalski zajęli się sprzedażą świątecznych ozdób na terenie  naszego miasta. Okazało się, że zainteresowanie kartkami i świątecznymi ozdobami było ogromne z czego się bardzo cieszymy.

SKW pragnie serdecznie podziękować wszystkim, uczniom oraz nauczycielom, pani: A. Kowalskiej, I. Kasprowskiej, A. Siwiak, A. Kobierowskiej, J. Krzoskiej, W. Szczepańskiej oraz księdzu M. Wierzchosławskiemu za pomoc w  przygotowaniu tej szlachetnej inicjatywy.

Materiał: W. Zymni