Róża i Tomek otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów

28 listopada 2017 r. Róża Paś oraz Tomasz Wiejaczka w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odebrali dyplomy i  stypendia  Prezesa Rady Ministrów za promocję z wyróżnieniem w roku szkolnym 2016/2017.  Uroczystość uświetniły występy Zespół Muzyki Dawnej CONCENTUS z Pałacu Młodzieży Bydgoszczy  pod kierunkiem p. Patrycji Cywińskiej-Gackiej.  Dyrektor Generalny Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego – p. Paulina Wenderlich  oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty – p. Marek Gralik w przemówieniach pogratulowali sukcesu zebranym Stypendystom. Podziękowania skierowane były również do dyrektorów,  nauczycieli oraz rodziców,  którzy wspierają rozwój i zainteresowania młodych ludzi. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym!

Tekst i zdjęcia : Joanna Krzoska