Drugi etap akcji charytatywnej

Wolontariusze Zespołu Szkół Technicznych wspólnie z księdzem Marcinem Wierzchosławskim, nauczycielami – panią Joanną Krzoską, Aliną Król i opiekunem SKW – panią Wioletą Zymni wybrali się na świąteczne zakupy do kcyńskiego marketu – Biedronki.

W dniu 21.11.2017 młodzież, która uczestniczyła w niedzielnych  zbiórkach pieniędzy dokonała zakupu artykułów spożywczych dla osób potrzebujących z gminy Kcynia. Następnie wolontariusze zabrali się za konfekcjonowanie produktów i przygotowanie paczek.

Każdy etap akcji charytatywnej sprawia młodzieży i nauczycielom wiele radości. Już wkrótce odwiedzimy domy osób samotnych, starszych i ciężko schorowanych. Wiemy, że oni na nas czekają. Wiemy, że nie możemy ich zawieść, przecież Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż 🙂

Materiał: W. Zymni