Akcja „Podaruj serce” rozpoczęta !

Wolontariusze ZST rozpoczęli pierwszy etap akcji charytatywnej „Podaruj serce”, skierowanej do osób starszych, chorych i samotnych z gminy Kcynia. W dwie  niedziele tj. 29.10.2017 i 12.11.2017  od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora młodzież naszej szkoły pod opieką pani pedagog – Wiolety Zymni zbierała pieniądze na rzecz osób potrzebujących z Kcyni i okolic.

Dzięki wsparciu ks. proboszcza – Michała Kosteckiego oraz ks. proboszcza Tomasza Kasprzaka, a szczególnie naszego nauczyciela religii – ks. Marcina Wierzchosławskiego udało nam się zebrać pieniądze na paczki świąteczne.

Teraz przed młodzieżą kolejny etap –  zakup artykułów spożywczych dla osób starszych, chorych i samotnych z gminy Kcynia.

Opiekun SKW dziękuje wszystkim wolontariuszom ZST za poświęcony czas,zaangażowanie i wielkie serce 🙂

Maeriał: W. Zymni