Sukces uczniów Zespołu Szkół Technicznych z Kcyni

W dniu 15 listopada 2017r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.S.Staszica rozegrano turniej piłki ręcznej o mistrzostwo powiatu nakielskiego. Do zawodów przystąpiły cztery szkoły: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle, Liceum Ogólnokształcące z Szubina, Zespół Szkół Technicznych z Kcyni oraz Liceum Ogólnokształcące w Nakle. Po uzgodnieniu z opiekunami wybrano system gry każdy z każdym,czas gry 2 razy 10 minut. Oto wyniki:
– ZST Kcynia 12-3 LO Szubin
– LO Nakło 5-17 ZST Kcynia 
– ZST Kcynia 10-6 ZSŻŚ Nakło 

Ostateczna kolejność po rozegraniu wszystkich meczów:
I. Zespół Szkół Technicznych w Kcyni 
II. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle – nauczyciel Krzysztof Gill
III. Liceum Ogólnokształcące w Nakle- nauczyciel Marcin Koliński
IV. Liceum Ogólnokształcące w Szubinie- nauczyciel: Małgorzata Pingot

Zespół Szkół Technicznych wystąpił w następującym składzie: Oskar JodaJakub NiedbalskiDominik KorbalMateusz NarożnyKacper NiedbalskiOliwier JodaMarcin Stypczyński(kapitan), Adrian DziejakDawid LaskowskiMiłosz WąsTomasz WiejaczkaKacper KotowskiRafał Krzyżanowski, opiekunowie Tomasz Narożny i Piotr Dutkiewicz. Mecze sędziowali: Patryk Nowarkiewicz i Paweł Boroń. Nasi uczniowie tym sposobem awansowali do rozgrywek wojewódzkich, spotkają się w gronie 6 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. Trzymajcie za nas kciuki!

Tekst: Piotr Dutkiewicz