Wizyta Pań z OHP

Dnia 12 października 2017r. o godzinie 15.00 w ZST w Kcyni odbyło się spotkanie z przedstawicielami Ochotniczych Hufców Pracy. Tego dnia do szkoły przybyli także pracodawcy uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Kcyni. Celem spotkania było zaprezentowanie przez Panie materiałów potrzebnych do podpisania porozumienia, podania szczegółowych informacji na temat refundacji a także przedstawienie planów na rok 2017/2018, które skierowane są do uczniów naszej szkoły. Współpraca z OHP miałaby polegać na cyklicznych spotkaniach Pań z naszymi uczniami, które odbywałyby się np. podczas zajęć uczniów z wychowawcą. W tym czasie uczniowie spędzaliby chwile inaczej niż tylko siedząc w szkolnej ławce. Zaproponowane zostałyby im wyjazdy np. na kręgle, do kina, na basen lub zajęcia artystyczno-plastyczne. Warto nadmienić, że materiały do pracy z uczniami, przybory potrzebne na zajęcia byłyby sponsorowane przez OHP. Przyjazd Pań okazał się być szansą na miłą rozmowę, padało też wiele pytań z ust pracodawców. Dziękujemy za odwiedziny Paniom z OHP. Liczymy na owocną współpracę oraz podpisanie porozumienia z Panią Dyrektor i pracodawcami.