Jedziemy na półfinał do Torunia

12 października 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni wzięli udział w szkolnym etapie konkursu pt. „Władysław Raczkiewicz i jego czasy” organizowanym przez Samorząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu. Nad przygotowaniem uczniów i etapem szkolnym czuwała mgr Agnieszka Siwiak (nauczyciel historii ZST). Uczniowie mieli na rozwiązanie testu 45 minut. Za bezbłędne rozwiązanie testu można było uzyskać 45 punktów. Do półfinału mogło zakwalifikować się ze szkoły maksymalnie trzech uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów, ale nie mniejszą niż 60% możliwych do zdobycia punktów (czyli co najmniej 27). Z ogromną przyjemności chcielibyśmy poinformować, że do półfinału, który odbędzie się 9 listopada br. w Toruniu, zakwalifikowali się Tomasz Wiejaczka z III TEI i Hubert Cyganek, także z III TEI. Obu Panom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinale. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Autor: A. Siwiak