Szkoła zdalna – Łukasz Beczak

Klasa III TI, IVTI

Przedmioty:

Witryny i aplikacje internetowe

Pracownia baz danych

Tworzenie stron i aplikacji internetowych

Najważniejsze informacje:  

1. Komunikacja

Komunikujemy się za pomocą narzędzi: Messenger (grupa 3TI, czat indywidualny z nauczycielem), Zoom (videokonferencje), platforma Moodle (obecnie w fazie testów), Oncloud (dysk w chmurze), e-mail

2. Zajęcia zdalne

Zajęcia zdalne odbywają się zgodnie z planem zajęć opublikowanym w e-dzienniku. (informacja na temat czasu zajęć dostępna tutaj) Ze względu na formę, tematykę oraz sposób rozwiązywania zadań zajęcia zdalne ograniczone są jedynie do rozwiązywania bieżących problemów oraz nabywania nowej wiedzy i umiejętności. Podczas zajęć staram się odpowiadać i rozwiązywać problemy na bieżąco, możecie również komunikować się ze mną również poza wyznaczonym czasem zajęć. W takim wypadku termin mojej odpowiedzi będzie uwarunkowany od prywatnych planów. 

3. Utrwalanie wiedzy, testowanie, projekty własne

Naszą pracę zdalną dzielimy na tygodnie pracy. Na początku tygodnia wysyłam Wam zagadnienia, cele, projekty, materiały z każdego z powyższych przedmiotów. Macie cały tydzień na to, żeby opanować wiedzę i wykonać prosty projekt na ocenę. Podczas zajęć omawiamy najważniejsze rzeczy i zastanawiamy się, czy wszystko jest zrozumiałe dla każdego. 

4. Ocenianie

Wykonane projekty przesyłamy na dysk Owncloud do katalogu: 3TI_Rozwiazane_zadania. Na projekty czekam zawsze do ostatniej sekundy każdego tygodnia. Proszę pamiętać, że prace, które będą bardzo zbliżone do siebie, wskazujące na to, że są odpisane lub skopiowane z Internetu uznaję za plagiat i będą odrzucone. Po sprawdzeniu ocena zostanie wpisana do e-dziennika.